Evropská unie poskytuje možnost financování širokému spektru projektů různých odvětví. Společnost Advanced Design Solution se zapojila do těchto projektů:

Výzkum a vývoj nových nízkoprofilových náprav, přídavné převodovky a elektrického pohonu nezávisle zavěšených náprav pro vysoce mobilní vojenská vozidla, spolufinancovaného Evropskou unií z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Projekt navazuje na předchozí projekt výzkumu a vývoje a jeho cílem je rozšíření produktové řady. Významným cílem projektu je vývoj elektrického pohonu nezávisle zavěšených náprav.

Rozvoj exportního potenciálu společnosti Advanced Design Solution s.r.o. v rámci operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Předmětem projektu je účast na zahraničních výstavách a veletrzích.

Rozšíření a modernizace vývojového centra agregátů podvozků pro terénní vozidla, spolufinancovaného Evropskou unií z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Tento projekt navazuje na předchozí vývojové aktivity s cílem rozšířit a modernizovat zázemí pro výzkumné a vývojové oddělení a vytvořit vhodné prostorově-technologické podmínky pro vývoj v oblasti nízkoprofilových náprav, nové generace přídavných převodovek a implementace elektrického pohonu do nezávisle zavěšených náprav.

Inovace nízkoprofilových nezávisle zavěšených náprav pro terénní vozidla a inovace výroby ADS, spolufinancovaného Evropskou unií z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je příprava zázemí pro sériovou výrobu a inovace výrobního procesu.
EU projekt 4
EU projekt 3
EU projekt 5
EU projekt 6
EU projekt 7
Seznam pořízených technologií:
Seznam pořízených technologií